Üyelik Sözleşmesi

1. Taraflar

a) www.onlinesiteyonetimi.com sitesinin/mobil uygulamasının faaliyetlerini yerine getiren  ve sahibi olan Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok No: 105 Esenler, İstanbul adresinde bulunan Verisay İletişim ve Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti ("Şirket") olarak anılacaktır.

b) www.onlinesiteyonetimi.com sitesine/mobil uygulamasına üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”) olarak anılacaktır.

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Şirket’in sahibi bulunduğu web sitesinden/mobil uygulamasından yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.onlinesiteyonetimi.com sitesine/mobil uygulamasına üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu, Şirket'in bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, Şirket tarafından verilen kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece Üye'ye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Şirket'e karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Şirket' in söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4.Kişisel bilgilerinizin güvenliği

www.onlinesiteyonetimi.com sitesini/mobil uygulamasını ziyaret eden tüm birey ve kurumların mahremiyetine saygı duyar. Hakkınızda edinilen tüm bilgiler alacağınız hizmeti yerine getirmek ve şirketimizin size hizmet verme şeklini daha da iyileştirmek amacıyla kullanılacaktır. Bu bilgiler tarafımızca ilgili personel nezdinde paylaşılacak olup, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Müşterilere özel olarak saklanmış bu bilgilerin erişimi, bu bilgileri www.onlinesiteyonetimi.com sitesi/mobil uygulaması için işlemesi gereken, gizlilikle alakalı yükümlülüklere tabi olan çalışanlarımız ile sınırlandırılmıştır. Bu kişilerin erişimi, verecekleri hizmet doğrultusunda sınırlıdır. Bu bilgiler, veri korumaya yönelik ilgili yasal hükümlere göre muamele görecektir. Sadece yasal bir talep oluşması sonucunda bu veriler resmi merciler ile paylaşılır. Paylaşılan verilere yetkisiz erişim/değişime ya da verilerin imha edilmesine yönelik her türlü tedbir tarafımızca alınmıştır.

Birçok standart web sunusunda olduğu gibi Şirket de istatistiksel amaçlı log dosyaları tutulmaktadır. Bu dosyalar ip(İP) adresi, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz, siteye giriş – çıkış sayfalarınız gibi standart bilgiler içermektedir. Bu dosyalar veri amaçlı tutulup üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Ödemeleriniz tamamı SSL güvencesinde olup tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. SSL güvenlik politikası yoluyla sistemimize girdiğiniz tüm kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankaya gönderilir. Sitemizden yapmış olduğunuz işlemlerde  kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.

5. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme Üye'nin üyeliğini iptal etmesi veya Şirket tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Şirket Üye'nin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda Üye'nin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

6. Yürürlük

Üye'nin, üyelik kaydı yapması Üye'nin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme Üye'nin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

7. İhtilafların Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.