Gizlilik Politikası

www.onlinesiteyonetimi.com sitesini/mobil uygulamasını ziyaret eden tüm birey ve kurumların mahremiyetine saygı duyar. Hakkınızda edinilen tüm bilgiler alacağınız hizmeti yerine getirmek ve şirketimizin size hizmet verme şeklini daha da iyileştirmek amacıyla kullanılacaktır. Bu bilgiler tarafımızca ilgili personel nezdinde paylaşılacak olup, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Müşterilere özel olarak saklanmış bu bilgilerin erişimi, bu bilgileri www.onlinesiteyonetimi.com sitesi/mobil uygulaması için işlemesi gereken, gizlilikle alakalı yükümlülüklere tabi olan çalışanlarımız ile sınırlandırılmıştır. Bu kişilerin erişimi, verecekleri hizmet doğrultusunda sınırlıdır. Bu bilgiler, veri korumaya yönelik ilgili yasal hükümlere göre muamele görecektir. Sadece yasal bir talep oluşması sonucunda bu veriler resmi merciler ile paylaşılır. Paylaşılan verilere yetkisiz erişim/değişime ya da verilerin imha edilmesine yönelik her türlü tedbir tarafımızca alınmıştır.

Birçok standart web sunusunda olduğu gibi Şirket de istatistiksel amaçlı log dosyaları tutulmaktadır. Bu dosyalar ip(İP) adresi, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz, siteye giriş – çıkış sayfalarınız gibi standart bilgiler içermektedir. Bu dosyalar veri amaçlı tutulup üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Ödemeleriniz tamamı SSL güvencesinde olup tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. SSL güvenlik politikası yoluyla sistemimize girdiğiniz tüm kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankaya gönderilir. Sitemizden yapmış olduğunuz işlemlerde  kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.

Gizlilik politikası ile ilgili tüm talep ve önerilerinizi info@onlinesiteyonetimi.com adresiyle paylaşabilirsiniz.