Online Site Yönetimi Nedir?

Apti uygulaması www.onlinesiteyonetimi.com projesinin, daire sakinleri için geliştirilmiş yapay zeka tabanlı online bir platformdur.

Site yönetimi uygulamaları; site yönetiminin iş yükünün hafiflemesini, site sakinlerinin almak istediği tüm hizmetlerin daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunulmasını, ayrıca site sakinleri ile  yönetimin daha sağlıklı bir iletişim kurarak şeffaf yönetimin zemininin oluşturulmasını sağlar.

APTİ,  günlük yaşamda yapılan tüm alışverişlerde site sakinlerine belli bir yüzdelik oranda puan kazandırarak bu puanları site aidatlarınızdan düşer. Site yönetimine de yine hem toplanan puanlar, hem de aplikasyon içi reklamlarla yüksek oranlarda ekonomik katkı sağlar. Yani Apti ve online site yönetimi platformları kazan kazan esasıyla yönetime ek gelir kaynakları sunarak site sakinlerinin aidatlarına destek olur.

Online Site Yönetimi; site sakinleri, personelleriniz ve iş birliği yaptığınız kişilerle iletişiminizi sağladığı gibi ayrıca  finans, güvenlik, bakım operasyonlarınızı yönetir.

Koruyucu bakım, iş emri yönetimi, ekipman bakımı, envanter yönetimi ve daha fazlası için basit bir çözümdür. Sipariş modülünden, arıza kaydı modülüne, ziyaretçi kaydı modülünden taşınma modülüne kadar aktif olarak kullanılan onlarca modül ile hizmet vermektedir.

Site yöneticilerinin iş isteklerini daha verimli ve etkili bir şekilde izlemesini, kaynakları ve bakımı planlamasını sağlar.

Mobil uygulaması ile daha hızlı bakım işlemleri gerçekleştirir.

Bulut tabanlı yapısıyla verileriniz güvenli ve yedekli olarak saklanır.

Gelişmiş raporlama özelliği ile sitenizi daha şeffaf ve sağlıklı verilerle yönetebilmenizi sağlar.